Przejdź do treści

[11-04-2024] Ogłoszenia SUTW. Harmonogram wykładów do końca roku akademickiego.

  • Opublikowano

1. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wykładów SUTW do końca roku akademickiego 2023/24.
Plik do pobrania (pdf).

2. Zapraszamy na najbliższy wykład Sądeckiego UTW, który odbędzie się 18 kwietnia o godz. 11.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Wykład „Bolesław Barbacki – niezwykły człowiek, wyjątkowy artysta” przeprowadzi pan
Piotr Droździk, który opowie o pracy nad drugim tomem albumu o Bolesławie Barbackim. Publikacja ukaże się drukiem w maju.

3. Przypominamy o konkursie „20-lecie Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku” .
Prace do konkursu mogą zgłaszać osoby będące aktualnie słuchaczami Sądeckiego UTW, jak również osoby, które w okresie 20-letniej działalności Sądeckiego UTW były słuchaczami Sądeckiego UTW.
Praca konkursowa nie może przekroczyć 3 stron maszynopisu, format A-4.
Prace konkursowe, podpisane imieniem i nazwiskiem, wraz z adresem zamieszkania, można przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sutw.pl (z dopiskiem w temacie KONKURS) lub złożyć osobiście w sekretariacie Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ul. Jagiellońska 18, 33-300 Nowy Sącz w terminie do dnia 15  kwietnia 2024 r.
Do pracy należy dołączyć oświadczenie dostępne w sekretariacie SUTW. Można je także pobrać ze strony internetowej: https://sutw.pl/08-04-2024-konkurs-20-lecie-sadeckiego-uniwersytetu-trzeciego-wieku-skladanie-prac-do-15-kwietnia-2024-r/
Dla autorów prac przewidziane są atrakcyjne nagrody.

4. W roku Jubileuszu 20-lecia działalności Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o zorganizowaniu wystawy prac malarskich, plastycznych i rękodzieła artystycznego Słuchaczy Sądeckiego UTW 2004-2024.
Wystawa będzie zorganizowana w Kawiarni Klub Sztuki Art&Café w MCK SOKÓŁ w okresie maj/czerwiec 2024 r.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem swoich prac na wystawę do kontaktu z Członkiem Zarządu – Panem Markiem Winiarskim (tel. 531 116 216) w terminie do 18 kwietnia br.
Decyzję o wyborze prac na wystawę podejmie zespół powołany przez Zarząd Sądeckiego UTW.

5. Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się 16 kwietnia 2024 o godz. 12.15 w kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu: „Back to black. Historia Amy Winehouse”. Bilety do nabycia w kasie kina. Spotkanie poprowadzi Pan Filip Nowak.

6. Można jeszcze dołączyć do zajęć:
– warsztaty „Senior dziennikarz obywatel” (piątki, godz. 9.00-10.30, sala multimedialna przy sekretariacie SUTW)
– warsztaty „Obsługa edytora tekstu i prezentacji” (wtorki, godz. 13.15-14.45, sala multimedialna przy sekretariacie SUTW).
Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem SUTW.