Przejdź do treści

XIII Seminarium o Zrowiu Sądeczan (12.05.2026 r.)

  • Opublikowano

Słuchacze Sądeckiego UTW wzięli udział w XIII SEMINARIUM O ZDROWIU SĄDECZAN, które odbyło się w dniu 12 maja 2026 r. w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.
Organizatorem wydarzenia była Fundacja Sądecka.

W programie wydarzenia znalazła się m.in. dyskusja panelowa „Aktywny senior – jak budować spójny system wsparcia na poziomie lokalnym?”, w której jako prelegentka wystąpiła pani Wiesława Borczyk – Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW oraz Stowarzyszenia Sądecki UTW.

zdjęcia: Jadwiga Banach oraz Krystyna Słaby

fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. J. Banach
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. K. Słaby
fot. J. Banach
fot. K. Słaby