Słuchacze Sądeckiego UTW wzięli udział w XIII SEMINARIUM O ZDROWIU SĄDECZAN, które odbyło się w dniu 12 maja 2026 r. w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.
Organizatorem wydarzenia była Fundacja Sądecka.
W programie wydarzenia znalazła się m.in. dyskusja panelowa „Aktywny senior – jak budować spójny system wsparcia na poziomie lokalnym?”, w której jako prelegentka wystąpiła pani Wiesława Borczyk – Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW oraz Stowarzyszenia Sądecki UTW.
zdjęcia: Jadwiga Banach oraz Krystyna Słaby



















