Przejdź do treści

Ogłoszenia po wykładzie w dniu 25 stycznia.

  • Opublikowano

Najbliższy wykład SUTW odbędzie się 15 lutego o godz. 11.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.  Wykład  pt. „Otyłość w wieku senioralnym” przeprowadzi dr n. o zdr. Urszula Cisoń-Apanasewicz (Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu, ANS Nowy Sącz).

***

Przerwa w zajęciach językowych dla seniorów w WNH ANS w Nowym Sączu, związana z sesją studentów ANS, będzie trwała od 29 stycznia do 25 lutego. Od 26 lutego jest planowane wznowienie zajęć.
O wznowieniu spotkań i możliwych zmianach w harmonogramie będziemy informować grupy sms-owo. Informacja pojawi się także na stronie internetowej SUTW, zostanie przesłana mailowo i przekazana na wykładach SUTW.

***

Przypominamy, że spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Seniorów w SBP im. Józefa Szujskiego odbędzie się 6 lutego 2024 o godz. 9.30.

***

Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się 6 lutego w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu. Obejrzą Państwo polski film dokumentalny „Vika!” w reż. Agnieszki Zwiefki.   Więcej o filmie: https://www.filmweb.pl/film/Vika-2023-10033534
Bilety do nabycia w kasie Kina.

***
Zapraszamy na stronę internetową Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu, gdzie znaleźć można informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Bibliotekę: https://sbp.nowysacz.pl/