Przejdź do treści

[07-12-2023] Ogłoszenia z wykładu w dniu 7 grudnia 2023.

  • Opublikowano

1. Zapraszamy na najbliższe spotkanie Sądeckiego UTW, które odbędzie się 14 grudnia o godz. 11.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Jest to nasze ostatnie spotkanie w grudniu.

Tak jak zapowiadaliśmy, nie będzie wtedy wykładu, a w zamian planujemy dla Państwa muzyczną niespodziankę. Na spotkaniu wystąpi pani Monika Rębilas ze Szkoły Śpiewu i Terapii Głosu RebilasArt wraz z uczniami.

2. W ubiegłym tygodniu przesłaliśmy na Państwa adresy mailowe informację o ubezpieczeniu NNW na rok akademicki 2023/24 SUTW. Osoby, które nie podały adresu mailowego przy zapisie są proszone o podejście do Sekretariatu SUTW.

3. Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w grudniu odbędzie się wyjątkowo w czwartek – 21 grudnia o godzinie 12.15. Obejrzą Państwo film prod. polsko-greckiej “Uśmiech losu” w reż. Andrzeja Jakimowskiego. Spotkanie poprowadzi Pan Filip Nowak. Bilety do nabycia w kasie Kina. Prosimy o podpisanie listy obecności.
Więcej o filmie: https://www.filmweb.pl/film/U%C5%9Bmiech+losu-2023-10041476

4. Zajęcia językowe (angielski i niemiecki) odbywają się do 15 grudnia 2023. Przerwa świąteczna na Akademii Nauk Stosowanych kończy się 7 stycznia 2023. Od poniedziałku 8 stycznia zatem zajęcia językowe będą wznowione wg dotychczasowego harmonogramu.

5. W dniach od 27 grudnia 2023 do 5 stycznia 2024 Biuro SUTW jest nieczynne.

6. W grudniu kończą się zajęcia organizowane przez Sądecki UTW w ramach projektów tj. zajęcia ruchowe (taneczne, gimnastyczne, ping-pong, zajęcia lekkoatletyczne) oraz z nowych technologii. Nowe grupy będą otwierane najwcześniej na przełomie lutego i marca, gdy rozliczone zostaną kończące się projekty i pozyskane nowe dofinansowania.
O wszystkich nowych działaniach grupowych będziemy informować z wyprzedzeniem na wykładach, stronie internetowej oraz mailowo.

7. . Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na wydarzenia:

– spotkanie z Ewą Andrzejewską – sądecką autorką, animatorką i pasjonatką historii, która będzie promować książkę „Historia z Piekła rodem. Część 3”. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia br. (czwartek) o godz. 17:00 w budynku głównym Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11. Więcej o spotkaniu: https://sbp.nowysacz.pl/historia-z-piekla-rodem-czesc-3/

spotkanie z cyklu “Podróże na emeryturze”: “Afryka z obu stron hotelu – opowieść z podróży do Tunezji i Egiptu”, które poprowadzi pan Robert Drobysz.Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2023 r. o godz. 17:00 w budynku głównym biblioteki (ul. Franciszkańska 11, czytelnia – I piętro). Więcej o wydarzeniu: https://sbp.nowysacz.pl/afryka-z-obu-stron-hotelu-opowiesc-z-podrozy-do-tunezji-i-egiptu/ 

– wernisaż wystawy poglądowej zorganizowanej w ramach obchodów 45-lecia działalności Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia br. o godz. 17:00 w zabytkowych piwnicach SBP przy ul. Franciszkańskiej 11. Ekspozycję można oglądać do 13 stycznia 2024 r. w godzinach otwarcia Biblioteki Głównej.
Więcej o wydarzeniu: https://sbp.nowysacz.pl/45-lecie-krynickiego-towarzystwa-fotograficznego/