Przejdź do treści

[29-09-2023] Inauguracja roku akademickiego 2023/24 SUTW. Wykład “O mądrości”.

  • Opublikowano
W dniu 28 września 2023 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbyła się inauguracja roku akademickiego 2023/24.
Spotkanie rozpoczęło się uroczystym odśpiewaniem przez zebranych “Gaude Mater Polonia”, powitaniem zgromadzonych Słuchaczy i zaproszonych Gości przez Wiesławę Borczyk – prezes SUTW i Daniela Jachimowicza – wiceprezesa SUTW oraz wystąpieniem pani dr hab. Zdzisławy Zacłony, prof. ANS – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu i Przewodniczącej Rady Programowo-Naukowej SUTW.

 

Jak co roku w programie uroczystości znalazło się ślubowanie nowych słuchaczy, które poprowadziła Pani Elżbieta Pachoń – wieloletnia słuchaczka SUTW, była Członek Zarządu SUTW.
Wśród gości, którzy zabrali głos i pogratulowali Seniorom entuzjazmu i chęci kształcenia się znaleźli się: dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS – Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU, rektor Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu oraz Piotr Lachowicz  – Sekretarz Miasta Nowego Sącza.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Scherzo pod kierownictwem dr. Andrzeja Citaka.

Wykład inaugurujący rok akademicki pt. „O mądrości”, wygłosił prof. dr hab. Tadeusz Aleksander.

 {phocagallery view=category|categoryid=490|limitstart=0|limitcount=0}

 
Wykład inaugurujący rok akademicki 2023/24 zorganizowany został w ramach projektu „Kultura dla Sądeckiego Seniora” realizowanego przy wspaciu finansowym Miasta Nowego Sącza.
 
                   herb ns rgb a4                 

“Kultura dla sądeckiego seniora”

Projekt realizowany 
przy wsparciu finansowym
Miasta Nowego Sącza