Przejdź do treści

[18-01-2024] Ogłoszenia po wykładzie w dniu 18 stycznia 2024.

  • Opublikowano

1. Zapraszamy do pobrania harmonogramu wykładów na okres do 29 lutego 2024.

Najbliższy wykład SUTW odbędzie się 25 stycznia o godz. 11.00w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.  Wykład  pt. „Sztuka sporządzania testamentów”, który przeprowadzi notariusz Ewelina Ciągło.

2. Do 19 stycznia w SBP im. J. Szujskiego w Nowym Sączu można oglądać wystawę prac uczestników warsztatów fotograficznych „Senior Fotovideo Reporter”. Zapraszamy.

3. Kino Sokół zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu KOS z udziałem reżysera filmu Pawła Maślony. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 20 stycznia, o godzinie 18:00. Bilety w cenie 14 i 17 złotych do nabycia w kasie Kina. Spotkanie poprowadzi Filip Nowak.
Więcej o wydarzeniu: https://www.kino-sokol.plfilm,4267,kos—pokaz-przedpremierowy-z-udzialem-rezysera.html

4. Zarząd Stowarzyszenia Sądecki UTW organizuje w dniu 13 lutego 2024 r. wyjazd do Krakowa do teatru im. J. Słowackiego (scena Małopolskie Ogrody Sztuki) na spektakl „SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY”. Wyjazd jest zorganizowany dla 45 osób – W wyjeździe mogą uczestniczyć tylko słuchacze SUTW.

Odpłatność za wyjazd to 80 zł od osoby – wchodzą w to:

  • 49 zł – odpłatność za bilet ulgowy na spektakl
  • 30 zł – odpłatność za autokar
  • 1 zł – ubezpieczenie

Wyjazd w dniu 13 lutego jest zaplanowany ok. godz. 15.45 z ul. Morawskiego (informację będziemy jeszcze potwierdzać bezpośrednio kontaktując się z uczestnikami). Spektakl zaczyna się o godz.19.00. Grupa wróci do Nowego Sącza około północy (!).
Zgłoszenia i opłaty tylko w formie wyliczonej gotówki przyjmuje sekretariat SUTW – od dnia 19 stycznia zgodnie z godzinami pracy sekretariatu (tj. od godz. 9.00- 13.00). Ze względu na atrakcyjność wyjazdu i ograniczoną liczbę miejsc, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych czy mailowych. Przy zgłoszeniu należy od razu uiścić opłatę.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu kwota będzie zwracana jedynie w przypadku, gdy z wolnego miejsca skorzysta osoba z listy rezerwowej.
Więcej o spektaklu: https://teatrwkrakowie.pl/spektakl/szymborska-kropki-przecinki-papierosy