Przejdź do treści

[15-02-2024] Ogłoszenia po wykładzie w dniu 15 lutego – informacja o rekrutacji na zajęcia dodatkowe.

 • Opublikowano
 1. Zapraszamy na najbliższy wykład Sądeckiego UTW, który odbędzie się 22 lutego o godz. 11.00 w sali im. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.
  Wykład „Zadbaj o serce poprzez dietę” przeprowadzi Anna Wieczorek, dietetyk kliniczny.
 2. Od 19 lutego 2024 (poniedziałek) rozpoczynamy rekrutację na zajęcia dodatkowe w drugim semestrze roku akademickiego 2023/24. Dostępne grupy i zasady zapisów są opisane poniżej i w pliku do pobrania (klik). Rozpoczęcie zajęć jest planowane na początek marca.
  W miarę pozyskiwanych przez Stowarzyszenie dofinansowań, będą organizowane nowe działania.
 3. Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza konkurs pod nazwą „20-lecie Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku” .
  Prace do konkursu mogą zgłaszać osoby będące aktualnie słuchaczami Sądeckiego UTW, jak również osoby, które w okresie 20-letniej działalności Sądeckiego UTW były słuchaczami Sądeckiego UTW. Tematyka prac konkursowych dotyczyć może np. opisu wydarzeń, wspomnień, wzajemnych relacji, osobistych doświadczeń „uczenia się przez cale życie” itp.
  Praca konkursowa nie może przekroczyć 3 stron maszynopisu, format A-4.
  Prace konkursowe, podpisane imieniem i nazwiskiem, wraz z adresem zamieszkania, można przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sutw.pl (z dopiskiem w  temacie KONKURS) lub złożyć osobiście w sekretariacie Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku ul. Jagiellońska 18, 33-300 Nowy Sącz, w terminie od dnia 12 lutego 2024 r. do dnia 15  kwietnia 2024 r.
  Dla autorów prac przewidziane są atrakcyjne nagrody.
  Więcej informacji o konkursie – w tym regulamin można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://sutw.pl/14-02-2024-konkurs-literacki-20-lecie-sadeckiego-utw/
 4. Przerwa w zajęciach językowych dla seniorów w WNH ANS w Nowym Sączu, związana z sesją studentów ANS trwa do 25 lutego. Od 26 lutego jest planowane wznowienie zajęć.
  O wznowieniu spotkań i możliwych zmianach w harmonogramie będziemy informować grupy sms-owo. Informacja pojawi się także na stronie internetowej SUTW, zostanie przesłana mailowo i przekazana na wykładach SUTW.

INFORMACJE O REKRUTACJI NA ZAJĘCIA DODATKOWE – OD 19 LUTEGO