Harmonogram


12.05.2014

Szanowni Państwo,

informujemy, że zajęcia z warsztatów rękodzielniczych - florystycznych rozpoczną się w najbliższy czwartek tj. 15 maja 2014 r. o godzinie 13:30 w siedzibie Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego.  Kolejne spotkanie zaplanowane jest na środę 21 maja o godz. 13:30 w Szkole Podstawowej nr. 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Sączu. Zajęcia poprowadzi florystka Anna Kotlarz.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Kultura łączy pokolenia”, który realizowany  jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Zapraszamy!22.04.2014

Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Stowarzyszenia Korzenie i Skrzydła serdecznie zaprasza na wykład „Arteterapia - terapia poprzez sztukę, moc, nadzieję i (nie) wykorzystane szanse”, który zostanie zorganizowany w ramach projektu „Kultura łączy pokolenia” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wykład poprowadzi mgr Magdalena Raczek z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Po wykładzie odbędzie się Romskie Spotkanie Naukowo - Artystyczne. W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie sztuka artystów romskich, muzyka romska w wykonaniu zespołu ”Kałe Bała” Pani Teresy Mirgi, a uczestników bawić będą  romskie opowieści Adama Bartosza i Pawła Lechowskiego.  Wykład oraz spotkanie naukowo-artystyczne odbędzie się 24 kwietnia 2014 r. o godz. 11:00 w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz.

Zapraszamy!


 

22.04.2014

Szanowni Państwo,

informujemy, że zajęcia z warsztatów muzycznych rozpoczną się w najbliższą środę tj. 23 kwietnia 2014 r. o godzinie 10:30 w Małopolskim Centrum Sokół w Nowym Sączu w Sali Kominkowej. Zajęcia poprowadzi mgr Barbara Porzucek.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Kultura łączy pokolenia”, który realizowany  jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Zapraszamy!

 

 

Dla słuchaczy

Biuletyn SUTW

Polecamy

Należymy do

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku jest członkiem Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW