PARTNER XI FORUM III WIEKU: POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking to organizacja pozarządowa zrzeszająca ludzi z pasją, którzy chcą współkreować razem z nami wizerunek nordic walking w Polsce. Stawiamy na profesjonalizm i eksperckość, dlatego bezustannie doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę.

Naszą misją jest bycie liderem i wszelkie nasze działania podporządkowujemy temu celowi. Organizujemy szkolenia instruktorskie i trenerskie z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, którego jesteśmy członkiem, prowadzimy ogólnopolskie projekty doskonalące technikę marszu nordic walking, dzielimy się wiedzą w mediach, aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach związanych z nordic walking w Polsce i poza jej granicami.Jesteśmy otwarci i transparentni. Współpracujemy i zachęcamy do współpracy. Wierzymy w siłę zespołu i wspieramy inicjatywy lokalne. Jesteśmy organizatorami wydarzeń sportowo - rekreacyjnych, które m.in. obejmujemy patronatami sportowymi. Mamy kod etyki i działamy zgodnie z jego wytycznymi.Bez wątpienia naszym największym sukcesem jest przeprowadzenie indywidualnej 30-minutowej lekcji nordic walking dla Prezydenta Polski- Andrzeja Dudy.

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (PSNW) jest organizatorem innowacyjnego projektu pn. „ABC Nordic Walking”, który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. To ogólnopolski program upowszechniania prawidłowej techniki Nordic Walking dla słuchaczy UTW (i jednostek podobnych). Zajęcia będą prowadzone od października do grudnia br. w 100 miejscach. W każdym miejscu zostanie przeprowadzonych 10 jednostek treningowych (każda jednostka trwa 90 minut), mających na celu naukę i doskonalenie prawidłowej techniki nordic walking. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Noridc Walking.

Oficjalne otwarcie projektu zaplanowano na 6 i 7 września br. w Nowym Sączu podczas XI Forum Trzeciego Wieku, konferencji towarzyszącej XXIX Forum Ekonomicznemu w Krynicy - Zdroju.

Ponadto PSNW podjęło współpracę z Sądeckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku oraz Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Oprócz warsztatu uczestnicy pokonają trasę ok. 10 km w celu poprawy stanu zdrowia, rekreacji, integracji, ale także poznania nowych regionów turystycznych Polski, oczywiście z kijami do nordic walking, pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów z PSNW!Zapraszamy, zapoznaj się z nami bliżej!

Dane kontaktowe:

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking

ul. Boh. Monte Cassino 13

59 - 500 Złotoryja

woj. dolnośląskie

NUMER KONTA BANKOWEGO: 90 1090 2095 0000 0001 1318 1313

NUMER KRS: 0000341786

NUMER REGON: 021134307

NUMER NIP: 694 166 73 89

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.@gmail.com

www: www.psnw.pl 

tel. 668 005 085