GŁÓWNY PARTNER XI FORUM III WIEKU: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Małopolska to region, w którym żyje się naprawdę fantastycznie. To właśnie tu można rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie, podnosić kompetencje, a potem z sukcesem prowadzić biznes. Wszystko to w otoczeniu niezwykłej przyrody oraz w asyście atrakcyjnej oferty turystycznej, kulturalnej czy kulinarnej.

Największym kapitałem regionu są bez wątpienia jego mieszkańcy. Małopolanie to osoby niezwykle ambitne, odważnie realizujące swoje plany i marzenia, ceniące harmonię, rodzinne szczęście i spełnienie zawodowe.

To właśnie w Małopolsce stawiamy na edukację, która stanowi kluczowy element w rozwoju mieszkańców. Doskonale przygotowane uczelnie każdego roku kształcą świetnie przygotowanych do zawodu pracowników, o których już na etapie studiów zabiegają najlepsze na rynku firmy.

Możliwości regionu i potencjał jego mieszkańców to doskonałe połączenie, które od wielu lat stanowi ogromną siłę w rozwoju m.in. innowacyjnej przedsiębiorczości czy nowoczesnych technologii. To dzięki nim w Małopolsce są realizowane niebagatelne projekty naukowe, wydarzenia sportowe, artystyczne i kulturalne, a także prężnie działają organizacje społeczne.

Firmy, które tu działają stanowią wizytówkę regionu i skarb, który Województwo Małopolskie chętnie wspiera i z dumą chce eksponować na arenie ogólnopolskiej i globalnej, podkreślając przy tym ich pochodzenie. Walory Małopolski doceniają zarówno turyści licznie nas odwiedzający, jak również przedstawiciele świata biznesu. Małopolska należy bowiem do wiodących w kraju regionów pod względem tempa rozwoju gospodarczego. Dlatego też od lat jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych czy gospodarczych.

Główny Partner Forum III Wieku - Województwo Małopolskie  

STRONA INTERNETOWA - www.małopolska.pl