ZOSTAŃ PARTNEREM XI FORUM III WIEKU

Forum III Wieku to międzynarodowa konferencja towarzysząca Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdrój.
 
W ciągu 11-letniej historii Forum III Wieku stało się ważnym i wyjątkowym wydarzeniem zarówno dla środowisk seniorskich, przedstawicieli rządu, samorządów, mediów, jak i świata biznesu, chcących dotrzeć do liderów grupy seniorów konsumentów.
 
W ponad 38-milionowej populacji mieszkańców Polski seniorzy w wieku 60+ stanowią aktualnie ponad 9-milionową grupę i ta liczba, ma tendencję rosnącą. Grupa klientów dojrzałych jest obecnie najszybciej przyrastającą grupą wiekową w Polsce. W 2020 roku będą stanowić 35% ludzi w Polsce, za 20 lat ponad połowę.
 
Forum III Wieku odbywające się rokrocznie od na początku września w Krynicy - Zdroju i Nowym Sączu, jest miejscem spotkań, debat i dyskusji ponad 250 gości: polityków – posłów, senatorów, administracji centralnej, regionalnej, przedstawicieli świata biznesu, nauki, organizacji pozarządowych, think-tanków, mediów a przede wszystkim liderów środowisk seniorskich, z kraju i za granicy.
 
Obrady Forum III Wieku koncentrują się na zagadnieniach dotyczących problematyki polityki senioralnej, w tym  ochrony zdrowia i polityki społeczej, praw osób starszych, edukacji i rozwijania aktywności osób starszych w życiu publicznym, nowoczesnych technologii oraz „srebrnej gospodarki”- rynku usług i produktów dla seniorów.
 
Forum jest platformą wymiany międzynarodowych opinii, podglądów i doświadczeń. Stanowi też okazję dla promocji osiągnięć "srebrnej gospodarki".
 
Forum III Wieku stwarza niepowtarzalną okazję do spotkania z przedstawicielami organizacji seniorskich.
 
Organizatorzy serdecznie zapraszają Państwa do współpracy w ramach tegorocznej XI edycji Forum III Wieku.
 
KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY W RAMACH X FORUM III WIEKU:
 
BIURO FORUM III WIEKU
UL. JAGIELLOŃSKA 18
33-300 NOWY SĄCZ
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 664 720 195