ZOSTAŃ PARTNEREM XI FORUM III WIEKU

Forum III Wieku to międzynarodowa konferencja towarzysząca Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdrój.
 
W ciągu 11-letniej historii Forum III Wieku stało się ważnym i wyjątkowym wydarzeniem zarówno dla środowisk seniorskich, przedstawicieli rządu, samorządów, mediów, jak i świata biznesu, chcących dotrzeć do liderów grupy seniorów konsumentów.
Czytaj więcej

GŁÓWNY PARTNER X FORUM III WIEKU: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Małopolska to region, w którym można rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie i przeżyć coś niepowtarzalnego. A wszystko to w otoczeniu niezwykłej przyrody oraz atrakcyjnej oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Największym kapitałem regionu są bez wątpienia jego mieszkańcy. Małopolanie to osoby z ogromnym potencjałem, które odważnie realizują swoje marzenia i cenią w swoim życiu takie wartości jak ambicja, harmonia i szczęście.

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: FOREVER LIVING PRODUCTS

Forever Living Products  jest światowym liderem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody. Firma, działająca w branży marketingu wielopoziomowego istnieje na rynku od 1978 roku i obecnie prowadzi  działalność operacyjną w ponad 155 krajach świata. Światowa sprzedaż firmy stabilnie i systematycznie rośnie. Obroty przekroczyły ponad $2,5 mld. 

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: WODY KARPACKIE SP. Z O.O.

Woda mineralne alkaliczna Java posiada jeden z najwyższych parametrów alkaliczności pH 9,2 wśród dostępnych wód mineralnych na świecie. Problemy współczesnej cywilizacji wynikające z szybkiego trybu życia, stresu i diety sprzyjają zakwaszeniu organizmu. Dzięki swojej alkaliczności woda Java wspomaga równowagę kwasowo-zasadową organizmu, nawadnia organizm i wspomaga metabolizm. Woda Java posiada naturalny ujemny potencjał redox (ORP), którego wartość zmienia się wraz z upływem czasu.

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: ŁĄCKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Łącki Bank Spółdzielczy działa na ternie małopolski od 1900 roku. Naszym atutem jest sieć 45 placówek na terenie całej małopolski, dzięki której jesteśmy blisko naszych klientów i zawsze staramy się dopasować do ich potrzeb. Nasza oferta obejmuje pełen wachlarz usługi finansowych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: KONSPOL HOLDING SP. Z O.O.

Konspol jest polską firmą rodzinną obecną na rynku od  ponad 35 lat. Produkujemy z całą swoją pasją i doświadczeniem doskonałe wędliny i produkty convenience oparte na tradycyjnych recepturach i wsparte nowoczesną technologią.
 
Starannie dobrany polski surowiec oraz doskonała jakość oparta o oryginalne receptury pozwalają produkować wyroby, które cieszą podniebienia klientów w Polsce i zagranicą.
Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: ZAKŁAD ZIELARSKI "KAWON-HURT"

Zakład Zielarski “Kawon-Hurt” jest polską, rodzinną firmą z 50-letnim doświadczeniem w produkcji, a od 1990r. jednym z czołowych wytwórców ziołowych herbatek leczniczych. Priorytetem,  które podporządkowujemy wszystkie działania jest wytwarzanie produktów leczniczych i spożywczych o wysokiej, powtarzalnej jakości, bezpiecznych dla zdrowia konsumenta oraz zaspokajających jego potrzeby i oczekiwania. Oferujemy: zioła sypkie i ekspres, mieszanki ziołowe, naturalne herbatki owocowe, przyprawy, klasyczne herbaty, środki spożywcze oraz  Zestawy Upominkowe Herbatek.

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: SPÓŁDZIELNIA OGRODNICZA "ZIEMI SĄDECKIEJ"

Spółdzielnia Ogrodnicza „Ziemi Sądeckiej” w Nowym Sączu istnieje już ponad 100 lat. Zrzeszamy 178 członków i zatrudniamy blisko 150 pracowników. Spółdzielnia zarządzana jest przez 2-osobowy Zarząd i nadzorowana przez 21-osobową Radę Nadzorczą. Jesteśmy Spółdzielnią nowoczesną, profesjonalną, prężną, dynamiczną i jedną z nielicznych, która zajmuje się problemami sadownictwa i warzywnictwa.

 

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W NOWYM SĄCZU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Nowym Sączu to jeden z największych w Małopolsce, nowocześnie zarządzany zakład produkcji mleczarskiej, cieszący się ponad 95-letnią tradycją. Zgromadzone doświadczenie i wiedzę łączymy z najnowszymi technologiami, koncentrując się na uzyskaniu najwyższej jakości produktu.

OSM Nowy Sącz to producent szerokiej gamy cenionych i poszukiwanych przez konsumentów produktów konwencjonalnych oraz ekologicznych.

Czytaj więcej

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: GRUPA "OWOC ŁĄCKI"

Grupa „ Owoc Łącki” swoją siedzibę ma w sercu Kotliny Łąckiej, która słynie z sadów jabłkowych. Wyjątkowy i prawdziwy smak owoce oraz soki sprzedawane pod marką „Owoc Łącki” zawdzięczają połączeniu dwóch czynników: tradycji i nowoczesności. Tradycja to wiedza i kunszt sadowników przekazywane z pokolenia na pokolenie, nowoczesność to zarówno nowoczesny sprzęt i technologie. To zarówno znakomite owoce, przechowywane we własnych nowoczesnych chłodniach. To także soki świeżo tłoczone NFC wytwarzane z wyselekcjonowanych owoców, pochodzących do należących do Grupy sadów.

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: FAR BEYOND BUSINESS

Far Beyond Business – Naszą misją jest tworzenie kreatywnej przestrzeni dla rozwoju biznesu. Przedsiębiorstwo to nie tylko usługa i produkt, to nie tylko pracownik i właściciel. To także relacje między ludźmi, to także emocje, lojalność, empatia. To także wizja, kreatywność, atmosfera, dynamika, proces. To także przestrzeń wokół nas, środowisko, w którym funkcjonujemy, ludzie, z którymi współpracujemy, to przekaz, to wizerunek, to system, którego jesteśmy częścią. Czasami, by dostrzec wszystko, co ma wpływ na Twój biznes, musisz spojrzeć z dalekiej perspektywy, sięgnąć Far Beyond Business.

PARTNER BIZNESOWY X FORUM III WIEKU: SĄDECKIE WODOCIĄGI SP. Z O.O.

Spółka Sądeckie Wodociągi ma za zadanie dostarczać wodę do mieszkańców Nowego Sącza i okolic, a także dbać o jej jakość i smak. W ramach przedsiębiorstwa działa kilka laboratoriów, które na bieżąco monitorują jej parametry. Inspektorzy czuwają nad tym, aby do naszych domów trafiała czysta i smakowo bardzo dobra woda, którą można pić prosto z kranu. To – jak głosi hasło Sądeckich Wodociągów – „Czysta woda prosto z rur”!
Czytaj więcej

PARTNER BIZENSOWY X FORUM III WIEKU: ACTIVMED SPA BESKID SP. Z O.O.

Dotknij odrobiny relaksu i daj się wprowadzić do świata wewnętrznej harmonii i zadowolenia. Jeśli szykasz miejsca gdzie można korzystać z zabiegów gwarantujących zdrowy i atrakcyjny wygląd, dobrą kondycję fizyczną oraz zapewniających regenerację sił i ukojenie nerwów zajrzyj do nowoczesnego SPA & Wellness w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Szeroki, kompleksowy wachlarz proponowanych usług, wykonywanych przez profesjonalistów - fizjoterapeutów, masażystów, kosmetologów zapewni wspaniałe samopoczucie i pełny relaks.

PARTNER X FORUM III WIEKU: TOWARZYSTWO INICJATYW TWÓRCZYCH "ę"

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności od ponad 10 lat prowadzi programy skierowane do środowiska seniorskiego w całej Polsce, m.in. konkurs „Seniorzy w Akcji”, czy projekt „Zoom na Rady Seniora”. Od ponad 5 lat współpracuje również z Uniwersytetami Trzeciego Wieku w projekcie „UTW dla społeczności”, w ramach którego już ponad 50 UTW w całej Polsce zbudowało w swoich strukturach grupy wolontariatu i wyszły z działaniami do swoich środowisk lokalnych.

PARTNER X FORUM III WIEKU: FUNDACJA OTWARTE FORUM

Fundacja Otwarte Forum to organizacja, której misją jest wszechstronna nauka przez całe życie. W ramach podejmowanych działań prowadzi m.in. ogólnopolską kampanię edukacyjną "Napisz Testament", której celem jest zachęcenie Polaków do pisania testamentów. Spotykając się z Polakami na darmowych wykładach na terenie całego kraju, osoby związane z Fundacją przekonują, że napisanie testamentu jest dziecinnie proste i wcale nie musi wiązać się bezpośrednio ze śmiercią. Więcej na stronie www.napisztestament.org.pl

PARTNER X FORUM III WIEKU: POLSKA UNIA SENIORÓW

Polska Unia Seniorów (PUS) - członek Europejskiej Unii Seniorów (ESU) - partner Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Współzałożyciel Ogólnopolskiego Porozumienia o Współpracy Rad Seniorów
Stowarzyszenie założone zostało w 2010 roku i zarejestrowane w 2011 roku. Działa na rzecz seniorów i mobilizuje ich do uczestnictwa w działaniach na rzecz pokoju oraz aktywności w życiu gospodarczym, społecznym, kulturalnym i zapobiegania wszelkim formom wykluczenia osób starszych. Zachęca seniorów do ustawicznego kształcenia się. Promuje zdrowy tryb życia. PUS wzoruje się na metodach pracy i rozwiązaniach sprawdzonych na zachodzie Europy.
Czytaj więcej

PARTNER X FORUM III WIEKU: FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) funkcjonuje od 1993 roku i jej celem jest poprawa wspieranie działań, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności edukacji w Polsce na każdym poziomie i w każdym wieku. Fundacja jest jedyną w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu wieloma europejskimi programami edukacyjnymi, w większości o charakterze grantowym.

Czytaj więcej

PARTNER X FORUM III WIEKU: STOWARZYSZENIE MANKO

Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora już od 20 lat jest wydawcą mediów obywatelskich oraz organizatorem ogólnopolskich kampanii społecznych, m.in. Ogólnopolska Karta Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom, Ogólnopolski Głos Seniora, Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji!, Lokal BEZ papierosa, Życie zaczyna się po 60-tce. Od 7 lat we współpracy z urzędami administracji rządowej i organizacjami pozarządowymi zajmujemy się polityką senioralną i wspieraniem osób starszych.

PARTNER: MIASTO NOWY SĄCZ

Gospodarze miasta budując jego markę posługują się hasłem: „Nowy Sącz – miasto wiedzy i kreatywnych ludzi”. Po stronie aktywów, na czele listy, wpisują właśnie jego mieszkańców, w kolejności dopiero: położenie – dogodny punkt do kontaktów z krajami z południa Europy, dobrą atmosferę dla przedsiębiorców i prowadzenia tu biznesu, infrastrukturę komunalną, kulturalną i turystyczną ofertę dla mieszkańców i gości, przyjazne środowisko naturalne oraz plany inwestycyjne ważne dla miasta, sądeczan i gości, dla jego pozycji w Małopolsce.

Czytaj więcej

PARTNER: POWIAT NOWOSĄDECKI

Powiat Nowosądecki położony jest w południowo-wschodniej części Województwa Małopolskiego. Kusi wyjątkowymi walorami i niezwykłym bogactwem natury. Urozmaicony górzysty krajobraz sprawia, że jest to jeden z najpiękniejszych regionów Polski.

Czytaj więcej