[16-07-2019] Panel dyskusyjny "Seniorzy w Europie jutra" w ramach XI Forum III Wieku na XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju

W Europie proces starzenia następuje szybciej niż na innych kontynentach. Przewidywana, całkowita populacja Europy w 2020 roku wyniesie 743, 5 mln ludzi i może zmaleć do 708, 4 mln ludzi w roku 2050. Prognozuje się, że w 2050 roku co trzeci Europejczyk będzie miał skończone 60 lat.
 
W Polsce, w ponad 38-milionowej populacji mieszkańców seniorzy w wieku 60+ stanowią aktualnie grupę przekraczającą 9 milionów osób i ta liczba ma tendencję rosnącą. Prognozuje się, że do roku 2050 osoby powyżej 60. roku życia będą stanowić 40 procent polskiego społeczeństwa.
Czytaj więcej

[12-06-2019] Rejestracja na XI Forum III Wieku otwarta

Forum jest platformą wymiany międzynarodowych opinii, podglądów i doświadczeń. Stwarza niepowtarzalną szansę spotkania z przedstawicielami środowisk seniorskich. Stanowi też okazję dla promocji osiągnięć „srebrnej gospodarki”. 

Rejestrację na XI Forum III Wieku prowadzi Biuro Forum III Wieku - e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ‼️

REJESTRACJA ODBYWA SIĘ ZA ZAPROSZENIAMI !!!

Czytaj więcej

[25-04-2019] #wyzwaniepzu -Senior 2.

Seniorzy to grupa społeczna, której liczba rośnie z każdym rokiem. Coraz więcej podmiotów biznesu interesuje się potrzebami seniorów oraz problemami z jakimi osoby 60+ muszą się mierzyć na co dzień.

Jedną z inicjatyw dotyczących projektowania rozwiązań i usług dla Seniorów jest #wyzwaniepzu-Senior 2.0. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia kliknij w link www.wyzwanie.pzu.pl

fot. strona internetowa www.wyzwanie.pzu.pl