[29-07-2019] Patronat Honorowy nad XI Forum III Wieku: Marek Kwiatkowski - Starosta Nowosądecki

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Marek Kwiatkowski, Starosta Nowosądecki objął Patronatem Honorowym XI Forum III Wieku - konferencję towarzyszącą XXIX Forum Ekonomicznemu w Krynicy-Zdroju.

 

Ziemia sądecka jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych zakątków Polski. Tutejszy klimat, dziewicza przyroda, drogocenne wody mineralne, uzdrowiska, wspaniała kuchnia i bogactwo atrakcji powodują, że na Sądecczyźnie każdy czuje się wyśmienicie. Szczególnie kuszące są trasy spacerowe, specjalna oferta dla miłośników nordic walking, miodów i zabiegów leczniczych. Spacerowicze koniecznie powinni odwiedzić wieże widokowe w Woli Kroguleckiej koło Starego Sącza, w muszyńskich ogrodach sensorycznych oraz najwyższą w Europie drewnianą konstrukcję na krynickich Słotwinach, do której prowadzi niezwykła ścieżka w koronach drzew. Tych widoków nigdy się nie zapomina.

Sądecczyzna jest dla wszystkich: lubiących wygody, dziką przyrodę, rodzin i seniorów. Nikt nie przyjeżdża tu tylko raz, bo ziemia sądecka jest taka, że do niej się wraca i bez niej nie można żyć.