[11-09-2019] Rozpoczęcie nowego roku akademickiego SUTW już wkrótce!

Mimo, iż największe w Polsce spotkanie liderów organizacji seniorskich - XI Forum Trzeciego Wieku, którego jesteśmy jednym z organizatorów, już za nami by nadal aktywnie działamy na najwyższych obrotach‼️  Wczoraj odbyło się spotkanie robocze współpracowników Sądeckiego UTW dotyczące programu wykładów audytoryjnych, sekcyjnych i zajęć dodatkowych z których słuchacze będą mogli skorzystać w semestrze jesienno-zimowym nowego roku akademickiego, którego uroczysta inauguracja odbędzie się już 26 września o  godz. 11.00 w MCK SOKÓŁ.

Dzięki wsparciu projektu "Integracja w działaniu" z rządowego programu ASOS Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz pozyskanym dofinansowaniom z Ministerstwo Sportu i Turystyki na  zadanie "Studio Aktywnego Seniora" i Województwa Małopolskiego na zadanie "Aktywni Sądeccy Seniorzy" mamy dla Państwa bardzo szeroką ofertę.

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE‼️ TERMIN ZAPISÓW NA ZAJĘCIA DODATKOWE PODANY ZOSTANIE W PÓŹNIEJSZYM CZASIE. OBECNIE TRWAJĄ PRACE ZWIĄZANE Z USTALENIEM SZCZEGÓŁOWEGO HARMONOGRAMU ZAJĘĆ‼️