[16-03-2023] Ogłoszenia po wykładzie w dniu 16 marca.

1. Zgodnie z harmonogramem najbliższy wykład Sądeckiego UTW odbędzie się w czwartek 13 kwietnia 2023 w MCK SOKÓŁ (sala im. Lipińskiego - parter). Początek o godz. 11.00.
Wykład „Album 33-300 Nowy Sącz - dobry  adres  - z miłości do małej Ojczyzny” przeprowadzi pan Piotr Droździk artysta fotografik, animator kultury,  uhonorowany tytułem „Sądeczanin roku” (2007), Laureat nagrody im. ks. prof. B. Kumora w kategorii „Sądecki autor” 2022.

2. Z ogromną radością zapraszamy do zwiedzania wystawy "W cieniu skrzydeł aniołów" prezentującej prace naszej słuchaczki pani Teresy Barbary Kopczyńskiej.Z dumą informujemy także, że SUTW objął patronat nad wystawą.
Ekspozycję można zwiedzać do 31 marca w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu (ul. Szwedzka 2) w godzinach pracy instytucji. Wstęp wolny.

3.Zapraszamy do zapisywania się na spacer edukacyjny po Zakładzie Karnym w Nowym Sączu (ul. Pijarska 1, 33-300 Nowy Sącz), który odbędzie się 14 kwietnia 2023; godz. 9.00. Uczestnicy wycieczki zapoznają się z wielowiekową historią zakładu oraz bieżącymi warunkami odbywania kary pozbawienia wolności przez skazanych.
Zapisy pod numerem telefonu: 790-464-198 przyjmuje Pan Mariusz Szewczuk - Członek Samorządu Słuchaczy SUTW i organizator spaceru z ramienia Zarządu SUTW.
Uwaga! Przy zgłoszeniu należy podać numer dowodu tożsamości - ze względu na wymogi związane ze wstępem do zakładu karnego dane osób uczestniczących w zwiedzaniu jesteśmy zobowiązani podać z wyprzedzeniem!

W przypadku dużej liczby chętnych będzie możliwe ustalenie drugiego terminu.

4.Przerwa wielkanocna w zajęciach językowych dla słuchaczy SUTW na Wydziale Nauk Humanistycznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, zgodnie z kalendarzem akademickim uczelni, będzie trwała od Wielkiej Środy 5 kwietnia do wtorku 11 kwietnia włącznie.

5. Przerwa wielkanocna w pracy sekretariatu SUTW jest planowana od Wielkiego Czwartku tj. 6 kwietnia do 10 kwietnia włącznie.

6. Najbliższy Dyskusyjny Klub Książki w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. J. Szujskiego odbędzie się 4 kwietnia 2023, godz.9.30 w Budynku Głównym Biblioteki (ul. Franciszkańska 11).

7. Najbliższy Dyskusyjny Klub Filmowy jest planowany w drugiej połowie kwietnia. Szczegółową informację podamy na wykładzie 13 kwietnia.

8. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące działalności SUTW. Wszystkie informacje przesyłamy Państwu także mailowo. Wszelkie informacje dotyczące nowych grup zajęciowych będą podane po świętach Wielkanocnych.