[03-02-2023] Ogłoszenia z wykładu w dniu 2 lutego 2023.

1. Zapraszamy na najbliższy wykład Sądeckiego UTW „Zadbaj o słuch! Profilaktyka, objawy utraty słuchu, leczenie”, który odbędzie się w czwartek 9 lutego 2023 w MCK SOKÓŁ (sala im. Sichrawy). Wykład przeprowadzi pan Marcin Bielatowicz, Dyrektor Regionu Małopolskiego, ASC Audika. Początek o godz. 11.00.

2.  7 lutego odbędzie się najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy do Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. J. Szujskiego w Nowym Sączu (ul. Franciszkańska 11) na godz. 9.30.

3. Przypominamy, że co wtorek, w godz. 15.00-17.00, w piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu odbywają się spotkania entuzjastów szachów i innych gier planszowych. Przy kawie i herbacie będzie można poćwiczyć grę w szachy, spędzić czas w miłej atmosferze oraz skorzystać z bogatej oferty Biblioteki. Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu, które odbędzie się już we wtorek 7 lutego.
Na kolejne spotkania zapewniamy komplety szachowe wraz z zegarami, karty do gry w brydża, plansze do gry w scrabble, chińczyka, wsiąść do pociągu, rummikub. Można też przynieść swoje gry. Będzie kawa, herbata i coś na słodko.

4. Najbliższy Dyskusyjny Klub Filmowy odbędzie się 14 lutego o godz. 12.15. w Kinie SOKÓŁ. Czeka na Państwa kolejny przedpremierowy pokaz – tym razem będzie to film „Wieloryb ” z roku 2022, reż. Darren Aronofsky. Film otrzymał oscarową nominację w kategorii najlepszy aktor.

5. Przypominamy o organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu konkursie na Bajkę Usypiajkę. Termin składania prac mija 10 lutego. Informacje szczegółowe w siedzibie Biblioteki (Jagiellońska 56) oraz na stronie internetowej biblioteki: https://www.pbwnowysacz.pl/aktualnosci/bajka-usypiajka-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie/

6. Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu zaprasza na:

  1. spotkanie autorskie z Anną Ficner-Ogonowską – autorką poczytnych powieści obyczajowych, które odbędzie się 15 lutego br. (środa) o godz. 17:00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można odebrać za okazaniem bibliotecznej karty w wypożyczalni przy ul. Franciszkańskiej 11.
    Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: 18 443-87-52 wewn. 29, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    więcej o wydarzeniu: https://sbp.nowysacz.pl/spotkanie-autorskie-z-anna-ficner-ogonowska/
  2. recital Artura Chamskiego „Najpiękniejsze przeboje o miłości”, który odbędzie się 20 lutego (poniedziałek) br. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można odebrać za okazaniem bibliotecznej karty w wypożyczalni przy ul. Franciszkańskiej 11.
    Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc: 18 443-87-52 wewn. 29, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.