[08-11-2022] jeszcze wolne miejsca na bezpłatne badania słuchu w gabinecie Audika.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora (14 listopada 2022), Firma Audika organizuje dla Słuchaczy Sądeckiego UTW dzień otwarty w ramach którego seniorzy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych badaniach diagnostycznych słuchu w specjalnie wygłuszonej kabinie.
Badania dla słuchaczy SUTW będą się odbywać w gabinecie Audika przy ul. Romanowskiego 2/4, 33-300 Nowy Sącz w dniu 14 listopada 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona (15 osób). Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie SUTW (tel. 18-443-57-08) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do wyczerpania miejsc. Są Państwo umawiani na konkretną godzinę!

Uprzejmie prosimy, aby w razie rezygnacji z badania  zgłosić ten fakt do sekretariatu SUTW.


Audika jest częścią Demant Group, światowego lidera w branży protetyki i profilaktyki słuchu. To jedyna firma na świecie, która działa we wszystkich obszarach słuchu począwszy od diagnostyki, produkcji aparatów słuchowych, implantów, sprzętu diagnostycznego, kreowania inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej, po tworzenie centrów badań i rozwoju technologii. W Polsce Audika zapewnia pacjentom pełną diagnostykę audiologiczną, opiekę lekarzy wielu innych specjalizacji, najwyższej jakości aparaty słuchowe, implanty słuchowe, sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny oraz wsparcie techniczne dla pacjentów i klientów.