[06-10-2022] Informacje po wykładzie inauguracyjnym: najbliższe wykłady, zapisy na zajęcia.

 1. Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia plenerowe "Fotosmarfon" - klik (od 7 października) oraz zajęciach ruchowych i psychologicznych- klik  (od 10 października)- wszystkie szczegóły i zasady zapisów znajdują się w załącznikach. PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEKAZANYMI INFORMACJAMI.
  Prosimy także o rozważne zapisy i zwrócenie uwagi czy nowe zajęcia nie kolidują z tymi, na które Państwo już chodzą. Przy zapisach na zajęcia ruchowe, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, będzie obowiązywać zasada: „jedna osoba może wybrać jedne zajęcia”.
 2. Zapraszamy do zapozania się z harmonogramem najbliższych wykładów - klik
 3. Pierwsze po wakacjach spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się 18 października (wtorek) o godz. 12.15. w Kinie SOKÓŁ. Film, który Państwo obejrzą to: „Alcarràs” - dramat prod. włosko-hiszpańskiej z 2022 roku w reż. Carli Simon. Bilety do nabycia w kasie Kina SOKÓŁ - cena ok. 10 zł. Prosimy i przypominamy o podpisaniu listy obecności.
 1. Zgłoszenia do Samorządu Słuchaczy są przyjmowane do końca października bezpośrednio u pana M. Winiarskiego - Członka Zarządu SUTW lub w sekretariacie SUTW.
 2. W dniu 23 października 2022 r. (niedziela) odbędzie się Turniej Szachowy Sądeckich Seniorów. Więcej informacji zostanie podane na wykładzie 13 października, zostaną także przesłane mailowo do bazy słuchaczy SUTW oraz zamieszczone na stronie internetowej SUTW.
 3. Dzięki uprzejmości pana posła Patryka Wichra i Fundacji Karpacka Manufaktura zostanie pod koniec października zorganizowana 2-dniowa wycieczka do Warszawy dla 40 os - słuchaczy SUTW z częściową odpłatnością (ok. 70 zł). Szczegółowe informacje zostaną podane na wykładzie 13 października, informacje zostaną także przesłane mailowo do bazy słuchaczy SUTW oraz zamieszczone na stronie internetowej SUTW.
 4. Informacja o zapisach na zajęcia języków obcych pojawi się na wykładzie 20 października. Zostanie także przesłana mailowo do bazy słuchaczy SUTW oraz zamieszczona na stronie internetowej SUTW. Planowany początek zajęć językowych to listopad. Zajęcia w wymiarze 1 h zegarowej tygodniowo poprowadzą studenci Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu (dawnej PWSZ w Nowym Sączu). Grupy, które zostaną utworzone to: język angielski na poziomie podstawowym (2 grupy), język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (2 grupy), język niemiecki na poziomie podstawowym (1 grupa).
 5. Informacja o zapisach na zajęcia na basenie (aqua aerobic) zostanie podana 20 października 2022 r. wraz z zasadami zapisów. Zostanie także przesłana mailowo do bazy słuchaczy SUTW oraz zamieszczona na stronie internetowej SUTW. Planowane jest utworzenie 1 grupy - 15 osób.
 6. MCK SOKÓŁ zaprasza na premierę filmu pt.: FOR HEROES (Polska 2021, 45', dokumentalny, reż. Paulina Ibek) w dniu 6 października (czwartek), godz. 18:00, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu. Miejscówki w cenie 2 zł do nabycia w kasie MCK SOKÓŁ, tel. 18 44-82-600, on-line: kino-sokol.pl, mcksokol.pl. Po projekcji odbędzie się spotkanie z publicznością, w którym wezmą udział Paulina Ibek – reżyserka filmu oraz jego bohaterowie.

 zapisy od 7 padziernika

 Zapisy od 10 padziernikav1

harmonogram