Projekt Nieznana Małopolska. Rozpoczynamy rekrutację.

W okresie 1 lipca do 31 października Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku realizuje, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, projekt "Nieznana Małopolska".

Projekt ma na celu identyfikację potrzeb w zakresie rozwoju turystyki społecznej wśród seniorów, w tym osób ze szczególnymi potrzebami, zwiększenie aktywności turystycznej seniorów oraz propagowanie wśród nich aktywnych i wartościowych form spędzania czasu wolnego poprzez zorganizowanie 2 tematycznych wyjazdów edukacyjno-integracyjnych. 

Projekt ma w szerszej perspektywie integrować, aktywizować i edukować, a także poszerzać wiedzę odbiorców na temat atrakcji Małopolski i jej bogatej historii. 

W ramach projektu odbędą się wyjazdy:

  • Nieznany Tarnów i okolice - śladami Ojców Niepodległości - dla 30 osób, który odbędzie się w dniu 27 września 2022
  • Nieznane Gorlice i okolice - Początki przemysłu naftowego - dla 20 osób, który odbędzie się w dniu 11 października 2022

Kto może skorzystać:

  • osoby w wieku 60+, w tym osoby ze specjalnymi potrzebami, z terenu Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego

Zasady rekrutacji:

  • spełnienie powyższych kryteriów rekrutacyjnych
  • wypełnienie w biurze SUTW formularza rekrutacyjnego do projektu oraz ankiety diagnostycznej dot. potrzeb i oczekiwań seniorów w sferze turystyki.

Można zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonicznym: 18-443-57-08 w godzinach pracy sekretariatu SUTW (pon-pt. 9.00-13.00), mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub bezpośrednio w biurze SUTW (Jagiellońska 18, 33-300 Nowy Sącz).

Nieznany Tarnów i okolice - śladami Ojców Niepodległości -27 września 2022

 

Nieznane Gorlice i okolice - Początki przemysłu naftowego  - 11 października 2022

Organizator zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w programie wyjazdów ze względów niezależnych od Sądeckiego UTW.

logo kolor

NIEZNANA MAŁOPOLSKA
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego