[11-08-2020] Rekrutacja na zajęcia online "trening pamięci" dla grupy początkującej.

Zapraszamy do zapisywania się na aktywizujące zajęcia profilaktyki zdrowia: trening pamięci - grupa początkująca w ramach projektu "Skarbnica Zdrowia Sądeckiego Seniora". Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.

Dla grupy przewidziane jest 8 spotkań. Każde spotkanie będzie trwało ok. godzinę lekcyjną. Zajęcia, które poprowadzi pani Anna Czyżycka, będą się odbywać dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki o godz. 16.00 i rozpoczną się na przełomie sierpnia i września (dokładna data w ustaleniu).

Limit miejsc: 15 osób

Wymagania techniczne: aktywny email, komputer z dostępem do internetu, głośniki, mikrofon, kamera internetowa; lub smartphone.

Rekrutacja na zajęcia odbywa się mailowo w dniach  11-25  sierpniaLiczy się kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w zajęciach prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy koniecznie podpisać maila imieniem i nazwiskiem, abyśmy wiedzieli kto się zgłasza.

Zgłaszając się na zajęcia akceptują Państwo klauzulę  informacyjną (klik) oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach projektowych.

 

Projekt „Skarbnica Zdrowia Sądeckiego Seniora” 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza