[01-06-2020] Zapisy na aktywizujące zajęcia profilaktyki zdrowia: trening pamięci - grupa początkująca

Zapraszamy do zapisywania się na aktywizujące zajęcia profilaktyki zdrowia: trening pamięci - grupa początkująca w ramach projektu "Skarbnica zdrowia Sądeckiego Seniora". Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.

W zajęciach mogą wziąć udział członkowie Sądeckiego UTW - osoby w wieku 50 + z terenu Nowego Sącza.

Dla grupy przewidziane jest 8 spotkań trwające godzinę każde. Zajęcia, które poprowadzi pani Anna Czyżycka, będą się odbywać dwa razy w tygodniu w godzinach porannych (środa godz. 9.00 i piątek godz.8.00) od drugiej połowy czerwca-. Limit miejsc: 15. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących. 

Wymagania techniczne: aktywny email, komputer z dostępem do internetu, głośniki, mikrofon, kamera internetowa lub smartphone.

Rekrutacja na zajęcia odbywa się mailowo w dniach  1 -12 czerwca. Liczy się kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w zajęciach prosimy o odesłanie maila ze zgłoszeniem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy koniecznie podpisać maila imieniem i nazwiskiem.

Zgłaszając się na zajęcia akceptują Państwo klauzulę  informacyjną (załącznik) oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach projektowych. 

Projekt „Skarbnica Zdrowia Sądeckiego Seniora” 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.